• Неодамнешно
КТ-95018 Инфраред се Замени за Далечинска Контрола Компатибилен со Toshiba ТВ 50LF711U20 65LF711U20 43LF711U20 32LF221U19 43LF421U19 43LF621U19 50LF621U19 55LF711U20 ТФ-50A810U19 49LF421U19 55LF621U19

КТ-95018 Инфраред се Замени за Далечинска Контрола Компатибилен со Toshiba ТВ 50LF711U20 65LF711U20 43LF711U20

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

КТ-95018 Инфраред се Замени за Далечинска Контрола Компатибилен со Toshiba ТВ.Лесно и целосен пристап до сите копчиња.Нема потреба од подесување, само insert new алкални батерии да работат добро!.Далечинска Контрола Модел : КТ-95018. Компатибилен со Toshiba ТВ модели : 50 LF711 U20 65 LF711 U20 43 LF711 U20 32 LF221 U19 43 LF421 U19 43 LF621 U19 50 LF621 U19 55 LF711 U20 ТФ-50 A810 U19 49 LF421 U19 55 LF621 U19. КТ-95018 Инфраред се Замени за Далечинска Контрола Компатибилен со Toshiba TVFeatuer : Лесно и целосен пристап до сите buttons No треба подесување, само insert new алкални батерии да работат добро!Далечинска Контрола Модел : КТ-95018 Compatible со следниве Toshiba ТВ модели : 50 LF711 U20 65 LF711 U20 43 LF711 U2032 LF221 U19 43 LF421 U19 43 LF621 U1950 LF621 U19 55 LF711 U20 ТФ-50 A810 U1949 LF421 U19 55 LF621 U19 Power Набавка : 2 X 1.5 V AAA Алкална Батерија (Не е вклучен Батеријата)Пакет Содржина : 1 x CT-95018 Далечински Управувач (Не се вклучени прирачник за корисникот)Забелешка : Доколку имате било каков проблем со далечински управувач, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.84
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20
Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00