• Неодамнешно
AmScope HL20 Микроскоп Goose Вратот Халоген Илуминатор

AmScope HL20 Микроскоп Goose Вратот Халоген Илуминатор

Buyers rating:
DEN 3649.44

Количина на стоки

Ова е 20 вати халоген илуминатор за микроскопа.Ова е 20 вати халоген илуминатор за микроскопа.Тоа доаѓа со 115 V цврст-држава извор на светлина со полн интензитет-прилагодливи и 23" (585mm) метал-sheathed gooseneck кабел.Овој висок интензитет на осветлување системот е одличен за phlx, електронски и биолошки апликации.Тоа е сосема нов во оригиналната кутија.Своето мало вредност е над $300. Карактеристики & Спецификации : Светли и дури и халоген илуминатор со променлива-интензитет.Флексибилни и многу удобен за било workspace. 23" флексибилни goose вратот кабел. 120 volt извор на светлина. 12 volt, 20 вати халоген сијалица.Произведени според ISO 9001 Контрола на Квалитетот на Системот.Одлична One Year Производителот Гаранција.Најниска Цена за Истата Гарантира или Разликата Назад!Задоволство Гарантира или Вашите Пари Назад!Испорака Тежина : 7 кг.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.84
Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16