• Неодамнешно
Убава 8 Матрицата - Шест Посочи Ѕвезда - Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот на Ѕидовите Ткаенина & Мебел Рециклираат DIY

Убава 8 Матрицата - Шест Посочи Ѕвезда - Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот

Buyers rating:
DEN 474.72

Количина на стоки

Големина од 4 ИНЧИ (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).Бродови во еден работен ден со Поштенската Служба на сад - Повеќето домашни нарачки ќе биде во вашите раце во рок од 2-5 работни дена за користење на нашата стандард на превозот.Оваа матрицата е достапна во мојата продавница во големина - 8 ", 12", 16 ".Нашиот занает stencils се совршен за сите видови на DIY занаети и проекти.Заеднички користи вклучуваат ѕид украси, мебел, дрво знаци, и облека, но можностите се неограничени.Ако може да се сликам, шансите се дека може да матрицата тоа!.Матрицата поставена е погодна за пигмент, мастило подлога, рака сликарство, текстил, ѕид, мебел, декорација, цртање и scrapbooking.На матрицата е флексибилен да се користи на било цилиндар форми и да се види преку помогнат на точка на проекти.Големина од 4 ИНЧИ (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.84
Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20