• Неодамнешно
LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Земи Шини Тоалет и Бања Пешкир Носителот Туш Парапет Кадата се Справи со Безбедноста Помош Зафат Потпир?

LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Земи Шини Тоалет и Бања Пешкир Носителот Туш

Buyers rating:
DEN 1483.20

Количина на стоки

Благодарение на Рачка Обезбедување на сигурност и Безбедност во Бања, Када, Туш и Тоалет Парапет.Одлична Сигурност Поддршка Справи Кога Стариот Човек и Дете Се Сурфањето, да Падне или се Лизга во Бањата Alonethis Поддршка Бања е Голема Помош за Нив.Можете Да Инсталирате во близина на Туш, Тоалет и Бања да се допрат за Стари лица или Деца да се Избегне Паѓаат и Лизгање.Заштедува Простор и се Вклопува Секаде Овој Лифт Може да Биде Инсталиран Не Само во Бањата, Но исто Така и во Кујната, по Скали, Перење или Било Дел од Куќата.сигурно Песната е Потребно.Ѕидот Дизајн Зазема Мал Простор на Ѕидот и Заштедува Простор.Разноврсна ги Користат Нашите Када Заграда Не е Само Безбеден Полнење се Справи со, Но, исто Така, Крпа Решетката.Тој Може да го Носат Вашиот Салфетка, Bathrobe или Бања.Тоа Може да Биде Вашиот Закачалка во Ходникот и во Спалната соба.Според Прирачникот за Дизајн на Лицето, Тоа е Погоден за Различни Луѓе, Удобен Зафат, Не Повреда на Раката и Издржливи.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа!Мултифункционален Цел -Нашата Бања Земи Не е Само за Сигурност Поддршка се Справи со, Но, исто Така, Крпа Носителот!Тоа би Можело да Hange Вашата Крпа, Bathrobe или Облека во Вашиот Тоалет!Тоа би Можело да Биде Грб Закачалка во Вашата Салата и во Спалната соба!Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Size : 35 Cm , 45 Cm Package се Вклучени : 1.

Карактеристики на стоката

Material:
Stainless Steel
Size:
35Cm , 45Cm
Package Included:
1

Купувачи како што сакаат

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00
Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16