• Неодамнешно
Бакар Карбонат [Cu2(О)2CO3] 98% AR Одделение во Прав 8 Мл во Простор-Saver Шише САД

Бакар Карбонат [Cu2(О)2CO3] 98% AR Одделение во Прав 8 Мл во Простор-Saver Шише САД

Buyers rating:
DEN 439.20

Количина на стоки

Тежина : 8 Унци (227 грама).Чистота : 98% Чист.Одделение : Reagent Одделение.Текстура : Парична Казна Во Прав.CAS Број : 12069-69-1. Ќе се купуваат 8 Унци (по маса) на Бакар Карбонат.Објектот бродови во 8 Течност Унца (по волумен) Полипропилен шише.Бакар Карбонат (Cu2(О)2 CO3); исто така познат како Бакар Карбонат Хидроксид / Cupric Карбонат; има стотици користи.БРОДОВИ БРЗО ОД КАЛИФОРНИЈА, САД! 2-4 ден транзит време во текот на земјата.Ние брод три пати на ден; па вашиот објект е загарантирана да излезат на истиот ден ќе се одржи вашата цел.Нашите шишиња се направени на здрав полипропилен.На плоштад, "простор-saver" облик гарантира дека шишиња одговара удобно на полица.Широко устата, го прави за лесно издавање и stackability.За да се обезбеди истури-бесплатно патување, ние смалуваат-заврши на завртка блузи и печат во пластични шишиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.84
германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20