• Неодамнешно
Нови НАС Изгледот Лаптоп Тастатура позадинско осветлување за HP EliteBook 840 G3 840 G4 745 G3 G4 Одговара P/N 901042-001 903008-001 836308-001 6037B0126901

Нови НАС Изгледот Лаптоп Тастатура позадинско осветлување за HP EliteBook 840 G3 840 G4 745 G3 G4 Одговара P/N

Buyers rating:
DEN 839.52

Количина на стоки

Одговара Модели : за HP Elite Book 840 G3 840 G4 745 G3 G4. PN : за 901042-001 903008-001 836308-001 6037 B0126901. [Висок Квалитет] тастатурата е направен од високо-квалитет на пластика и метал, може да се користи да се замени со расипан, скршени или оштетени тастатура. [Детали] НАС англиски распоред, 100% сосема нов,со позадинско осветлување,со покажувачот.Гаранција : 6 месеци.Опис на производот : * Нова * Одговара Модели : за HP Elite Book 840 G3 840 G4 745 G3 G4* PN : за 901042-001 903008-001 836308-001 6037 B0126901* рок на Гаранција : 6 месеци.* Ќе добиете : 1x НИ Распоред на тастатурата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20