• Неодамнешно
[1+2 Pack] Галакси S10 Плус за Приватност Екран Заштитник и на камерата Леќи на Камерата Заштитник, Нема Меурчиња 3D Целосна Покриеност 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заш?

[1+2 Pack] Галакси S10 Плус за Приватност Екран Заштитник и на камерата Леќи на Камерата Заштитник, Нема Меурчиња

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Анти-нула, анти-нула, погоден за школка употреба.【Посебна Забелешка : 】Пред инсталацијата, ве молиме да се сврти на допир чувствителност switch. ☀ 【9 H цврстина】 : Галакси S10 Плус за приватност екран заштитник, покривање стапка од 99%, 3 D криви работ заштита; направени од највисоко ниво на 9 H калено стакло, лесно да се спротивстави на дневна штета, можат ефикасно да се заштити вашиот Галаксија S10 Плус Предмет на непотребни носат и солза.Пред инсталирање на Галакси S10 Плус стакло екран заштитник, ве молиме вклучете го "Допре Чувствителност" опција под "Поставувања" за да се обезбеди највисок чувствителност.Галакси S10 Plus Екран Protector The optically калибриран тврда површина го спречува гребнатини и гребнатинки, така што телефонот може да биде убава за долго време.Со oleophobic слој дизајн, тоа е лесно да се избрише нечистотија и премачкување на екранот и чување на екранот чисти.Погоден и компатибилен со Samsung Galaxy S10 Плус. ▶Овој приватност екран заштитник за Галакси S10 Плус е специјално дизајниран за да ги задоволи оваа потреба. ☀【Добра услуга】 : Ако имате било какви прашања во врска со Галакси S10 Plus екран заштитник, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди најдоброто решение.Препорачливо е дека вашиот телефон случај не е премногу тесна, па како не, да го оставиме малку простор за калено стакло, инаку калено стакло ќе биде повеќе подложни на притисок на телефонот случај.Answer : ___________________________ Note : Заштитник е компатибилен со лицето признавање и лозинка за отклучување, но не поддржува проверка на отпечатоци отклучи.Екранот на допир ќе работат нормално.Пакет Содржина : 1 X Галакси S10 Плус приватност калено стакло екран заштитник 2 X Галакси S10 Плус Леќа заштитник 1 X Инсталација Раководство Посебно упатство : Ако сакате подобро да го подобрат вашата приватност и anti-spyware искуство, ќе candecrease осветлувањето на екранот на вашиот телефон.Карактеристики на производот Материјал : Калено glass The материјал на заштитна стакло може ефикасно да се спречи другите од душкање на вашите информации, и тоа исто така може да направи да го видите на екранот јасно.Тоа е, исто така, прецизно да се намали за да се обезбеди совршена додатоци за заштита на вашата опрема. ☀【За заштита на приватноста на】 : Галакси S10 Plus екран заштитник е видлива само на лице директно во предниот дел на екранот, така што на вашите лични и чувствителни информации се заштитени од штета од страна на непознати лица околу вас.Чекори : Поставување-Екран-Допир чувствителност switch.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек�

DEN 522.72
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.84
Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00