• Неодамнешно
ZSLLO 1pc Ѕид Монтирани 3/4/5 Позиција Кујна Полица за Складирање Држач, Четка за Четка Метла Џогерите Закачалка Организатор Кујна Виси Алатка (Големина : S)

ZSLLO 1pc Ѕид Монтирани 3/4/5 Позиција Кујна Полица за Складирање Држач, Четка за Четка Метла Џогерите Закачалка

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

Едноставен за инсталација, без tools да се поправи, нема вежби, без завртки, без оштетување на ѕидовите, и ефикасна употреба на ѕид простор.Убава и елегантна, инсталација позиција може да се промени, и traceless налепници може да се користи.Менувачот ритам дизајн е лесно да се работи и може да се наметнува и влечат, и надворешниот се повлече може да се отстрани.Вчитување на телесната тежина може да достигне 10kg.Производот не само што има добри перформанси, но исто така е издржлива и водоотпорен.Бања, дневна соба и кујна се соодветни.Уникатна технологија нуди нови опции за дом.На четка, метла виси, заштедува простор и го прави дома почиста.Еко-пријателски.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.84