• Неодамнешно
ZEFS--ESD Автомобил Внатрешни Светла DC12V 6W RGB Автомобил Покривот Ѕвезда Светла LED Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Светлина Колекции Mixed380-460pcs Оптички Влакна со Допир на RF (?

ZEFS--ESD Автомобил Внатрешни Светла DC12V 6W RGB Автомобил Покривот Ѕвезда Светла LED Оптички Влакна Ѕвезда

Buyers rating:
DEN 876.00

Количина на стоки

[Употреба сцена] : Нашата трепка оптички влакна ѕвезденото небо таванот светилка е погодна за вградување во затворен автомобили, продавници, хотели и ресторани, барови, кафулиња, ДИСКО, свадба декорација, дом, КТВ, партии и други рекреативни области за да се направи завеси, екрани, водопади, Таванот, небото, внатрешна декорација. [Мулти-боја ажурирање Bluetooth СТАН контрола] : Преку 28-клуч со далечински управувач, можете лесно да ги изберете сите светлина промена на режими, вклучувајќи ги и статични боја, скок, бледнеат во и згаснат надвор, блиц и здив режим, дозволувајќи им на RGB боја комбинации за да креирате други бои со чиста бела светлина.Покрај тоа, преку СТАН или Bluetooth контрола, ќе има повеќе од 16 милиони бои, кои се комбинираат статични, динамичен, гласовна контрола и блескави режими. [2020 Starlight Посебен Ефект Надградба] : Во музичкиот режим, светкави оптички кабел ќе танцуваат во ритамот, со динамична атмосфера, додека ужива во убавото трепкачки светла и омилена музика. [Флеш(2)на моќ светилка; потоа отворете ја АПЛИКАЦИЈАТА;(3)на овој пат, на стан ќе automaticallyconnect на Bluetooth светлина тела.**Не рачно да се поврзете Bluetooth овој уред во вашиот телефон прилагодувања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20