• Неодамнешно
[2+2 Pack ] Галакси S21 Ултра Screen Protector + Леќа Заштитник, 9H Калено Стакло, Поддршка Ултразвучно Отпечатоци се Идентификуваат,3D Виткање,за Samsung Галакси S21 Ултра 5G (6.8) Екран За

[2+2 Pack ] Галакси S21 Ултра Screen Protector + Леќа Заштитник, 9H Калено Стакло, Поддршка Ултразвучно Отпечатоци

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【9 H цврстина и нула отпор】На нано-ниво на прецизност сечење процес калено стакло погоден за Samsung Галакси S21 Ултра совршено ќе се вклопи во вашиот екран, и да се обезбеди максимална заштита за вашиот телефон со индустријата-водечки стакло сила на 9 H цврстина.Ова е многу важно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56