• Неодамнешно
Homyl Повеќенаменски Житарки, Ориз Брашно Калај Канистер Ориз, Чај Запечатени Контејнери Садови Suger Складирање Калај

Homyl Повеќенаменски Житарки, Ориз Брашно Калај Канистер Ориз, Чај Запечатени Контејнери Садови Suger Складирање

Buyers rating:
DEN 1678.80

Количина на стоки

* Високо-квалитетни материјали : Тоа е помогнато од висок квалитет на метални материјали, кои се силни и издржливи. * Моден изглед : одлична изработка, едноставен дизајн, одлична текстура. * Мултифункционален : погоден за чување на домашни миленичиња закуски како што се мачка на храна, куче храна, итн., исто така, може да се користи за чување на перење прав, ориз, брашно, итн. * Запечатување капак : Помага да се задржи храна, сува и чиста, не се подложни на влага. * Големина : 11x10.5x16.5cm/4.33x4.13x6.50inch.Опис : - Високо-квалитетни материјали : Тоа е помогнато од висок квалитет на метални материјали, кои се силни и издржливи. - Моден изглед : одлична изработка, едноставен дизајн, одлична текстура. - Мултифункционален : погоден за чување на домашни миленичиња закуски како што се мачка на храна, куче храна, итн., исто така, може да се користи за чување на перење прав, ориз, брашно, итн. - Запечатување капак : Помага да се задржи храна, сува и чиста, не се подложни на влага. Големина на : 11x10.5x16.5cm/4.33x4.13x6.50inch.Спецификација : - Материјал : Metal Package Вклучува : 1 Парче Метал Кафе Suger Чај Храна Складирање Container Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

- Material:
Metal
Package Includes:
1 Piece Metal Coffee Suger Tea Food Storage Container :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Купувачи како што сакаат

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.84
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД �

DEN 1284.96