• Неодамнешно
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил Поправка Алатки

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Buyers rating:
DEN 367.20

Количина на стоки

Посебен Процес : Висок-јаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Дршката е направен од леано железо, која е ергономски и удобно да се одржи.Совршен Дизајн : забите се индукција закорави, единствена вилица и заби облик дизајн, може да бидат ротирани напред и назад.Високо-Квалитетни Материјали : клуч е прецизност-произведени со висок квалитет на екипа челик и фалсификувани со термички третман, како целина, која е силен и издржлив.Примена : Масло филтер клуч е погодна за секојдневно одржување на различни возила.Пакување Листа : 1 * Масло филтер клуч.Карактеристики : 1. Високо-квалитетна екипа челик прецизност производство, целата топлина лекување фалсификување, цврсти и издржливи. 2. Забот е индукција закорави, и вилицата заб форма е уникатно дизајниран да ја ротирате напред и назад. 3. Висок јаглероден челик синџир, посебен процес, на синџир не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи. 4. Дршката е направен од леано железо, која е ергономски и удобно да се одржи. 5. Масло филтер клуч е погодна за секојдневно одржување на сите видови на возила.Спецификации : Состојба : Сосема Нов Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : Како на сликата прикажани Fitment : Одговара за универзална автомобили Пакет Листа : 1 * Масло Филтер Клуч.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.84