• Неодамнешно
FAKEME Автомобил Внатрешни работи Светлина Multicolor Светилка Автомобил Декоративни Осветлување Лента Светлина Декоративни Нога Светилка - USB Приклучок, 16.3 cm

FAKEME Автомобил Внатрешни работи Светлина Multicolor Светилка Автомобил Декоративни Осветлување Лента Светлина

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Примена : Погоден за светење на целиот автомобил внатрешни работи, производот доаѓа со полесни главата, plug and play, без модификација е потребно.Далечински управувач функција : 4 музика контрола режими, 8 сигнал боја контрола, контрола на осветленоста (монохроматски само), контрола (dynamic mode само), чувствителност контрола (музичкиот режим само), ON/OFF, 2-чекор скок режим на Контрола, бледнеат и да исчезнат од 2 режим на контрола.Контрола на владата : 4 музика контрола режими, 8 сигнал боја контрола, осветленост контрола ON/OFF, 2 сегмент прескокнете режим на контрола, бледнеат и да исчезнат од 2 режим на контрола.Безжична музика контрола на 7-боја RGB внатрешното осветлување за полнење.Тоа, исто така, има музика контрола на владата да се направи вашиот автомобил повеќе атрактивни.Ви помогне да се создаде романтична и прекрасен во вашиот автомобил.Опис : - Далечински управувач функција : 4 музика контрола режими, 8 сигнал боја контрола, контрола на осветленоста (монохроматски само), контрола (dynamic mode само), чувствителност контрола (музичкиот режим само), ON/OFF, 2-чекор скок режим на Контрола, бледнеат и да исчезнат од 2 режим на контрола. - Безжична музика контрола на 7-боја RGB внатрешното осветлување за полнење.Тоа, исто така, има музика контрола на владата да се направи вашиот автомобил повеќе атрактивни. - Контрола на владата : 4 музика контрола режими, 8 сигнал боја контрола, осветленост контрола ON/OFF, 2 сегмент прескокнете режим на контрола, бледнеат и да исчезнат од 2 режим на контрола. - Апликација : Погоден за светење на целиот автомобил внатрешни работи, производот доаѓа со полесни главата, plug and play, без модификација е потребно. - Ви помогне да се создаде романтична и прекрасен во вашиот автомобил.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : Прибл.16.3 cm/6.42 in Package Вклучува : Package1 : 1 Парче Автомобил ,1 Парче Далечински Контролер,1 Парче Lighter Package2 : 1 Парче Автомобил ,1 Парче Далечински Контролер,1 Парче USB Plug Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во големина.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на стоката

- Material:
Plastic
- Size:
Approx.16.3cm/6.42in
Package Includes:
Package1:
1 Piece Car ,1 Piece Remote Controller,1 Piece Lighter
Package2:
1 Piece Car ,1 Piece Remote Controller,1 Piece USB Plug
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Due to manual measurement, there may be 1-2cm error in size. :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Купувачи како што сакаат

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36