• Неодамнешно
ZLYPSW Анти-Судир Заштита Вратата Затка Заклучување на Вратата Заштитна Подлога Само Лепило ABS Силикони Doorstop Дома Ѕид Заштитници Носител (Боја : Сина)

ZLYPSW Анти-Судир Заштита Вратата Затка Заклучување на Вратата Заштитна Подлога Само Лепило ABS Силикони Doorstop

Buyers rating:
DEN 1534.32

Количина на стоки

На силиконски doorstop може да се амортизира притисокот,спречување на вратата од удирање од ѕид,и заштита на ѕидот од тоа да биде изгребани.Удар-слободен силикони вратата затка,едноставна инсталација,заштеда на време и напор.Вратата затка е направен од силикон и ABS материјали,фина изработка,носат-отпорни, и издржливи.На силиконски вратата затка е достапен во две бои, со совршени детали.Дизајн стил на силиконски вратата затка е уникатен и модерен,практични и убава.Материјал : Силикон+ABS.Боја : Жолта Сино,Сиво Бела Боја.Големина : Покаже како слики.На силиконски doorstop може да се амортизира притисокот,спречување на вратата од удирање од ѕид,и заштита на ѕидот од тоа да биде изгребани.Удар-слободен силикони вратата затка,едноставна инсталација,заштеда на време и напор.Вратата затка е направен од силикон и ABS материјали,фина изработка,носат-отпорни, и издржливи.На силиконски вратата затка е достапен во две бои, со совршени детали.Дизајн стил на силиконски вратата затка е уникатен и модерен,практични и убава.Имајте на ум : може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Силикони Doorstop.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76