• Неодамнешно
Пред се Протегала Плетење на Косата 8 Pack 1B Изразување Плетење на Косата Пред се Протегала Лесно Плетенка Чеша Слободни Синтетички Кутија Плетенки Косата со Топла В?

Пред се Протегала Плетење на Косата 8 Pack 1B Изразување Плетење на Косата Пред се Протегала Лесно Плетенка

Buyers rating:
DEN 501.36

Количина на стоки

❤Информација за производот : Пред протегала плетење на косата, професионални Изразување Плетенки коса, Kanekalon плетење на коса, направени со висок квалитет ниска температура пламен-retardant синтетички влакна со yaki текстура.Пред се протегала за Професионални Плетенка, Пре-Сече/Пред-Пердувести/Пред-Слоевит,може да се направи комплексна стилови како што се faux locs, ну locs, кутија плетенки или бран пресврт капчиња плетенки и слично. ❤Коса Функција : Нови производи во замена на традиционалните плетење на косата.Повеќето предност не е tangles, без пролевање.Удобен и спаси многу време.Обидете се да го користите и тоа ќе ве изненади.Оригиналниот коса, плетенки,Тоа е светлина, богати, трајни и удобно,Мулти Боја : 1#(џет црна),1 B(природни црна), 1 B/27(ombre русокоса), 1 B/30(ombre браун), 1 B/БУБАЧКА(ombre црвено).Оваа Коса е За Професионални Плетење,Па Природно е Завршува. ❤Брзо и Лесно да се инсталира : професионални Изразување Плетење на Коса, мала тежина и многу мека коса, нема да предизвика непријатност за вашиот скалп.бидејќи косата е пред се протегала ,па тоа ќе заштедите многу повеќе време да плетенка и инсталирате.Топла вода поставување ,можете да го промените Пре-протегала плетење на коса стилови многу лесно со потопување во топла вода.Можете да направите кутија плетенки капчиња коса или senegalese пресврт капчиња косата, како ви се допаѓа. ❤Она што ќе добиете : 26inch 8pack 1 B плетење на косата пред се протегала+Капчиња +1 пакет симпатична коса, накит +1 пакет на мали гумени бендот. ❤Брза испорака : Превозот од (FBA),Ризик, купување ,Превозот од (FBA), обично 1-3 работни денови за испорака.Ако имате 1b плетење на косата пред се протега на сите прашања или примате стока не се задоволни, ве молиме контактирајте не на e-mail или да го замени изразување плетење на косата пред се протегала нова.ние 24 часа услуга за вас!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96