• Неодамнешно
Најголемиот дел Beaded Rosary Синџир - 4mm Природни Зголеми Кварц & Злато на Ѕвонење Месинг - Изберете ја Вашата Должина - 1 Метар + - RC030 Изберете Вашиот Должина: 1m

Најголемиот дел Beaded Rosary Синџир - 4mm Природни Зголеми Кварц & Злато на Ѕвонење Месинг - Изберете ја Вашата

Buyers rating:
DEN 684.00

Количина на стоки

Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, зачувани линкови, внесете синџири и повеќе!.Бесплатен превозот - следи и осигуреникот.Види големината и други информации во описот подолу.Најголемиот дел злато на ѕвонење rosary синџир со природни зголеми кварц монистра во месинг, совршена база за вашиот следен накит создавање!Дизајн прекрасна rosaries, eyeglass синџири, нараквици, ѓердани, и многу повеќе!На лековити својства на роуз кварц скапоцен камен, каменот на универзална љубов, се рече да се врати довербата и хармонија во односите.Тоа е мисла да го отворите срцето за љубов, поттикнување само љубов и мир.Роуз кварц е пријателство камен - привлекување на позитивни луѓе, и обновување и поттикнување пријателства да расте.Се користи за длабока внатрешна исцелување и привлекување на љубовта од сите видови, се зголеми кварц е совршен избор за употреба со медитација.Вкупна должина : Синџир дебелина : 2,5 mm Линк големина : 4mm x 2,5 mm Мушка големина : 4mm Монистра по метар : 85 Изберете вашиот должина, и внесете го количеството на поставува би сакал во количина кутија.Ние се намали на синџирот за да цел, па тоа ќе биде едно парче секогаш кога е можно.Проверете различни опции за најдобар масовно на цена!Сите наши производи се води слободна и никел безбедно.Како што содржат мали делови, сите предмети се за возрасни накит/занает користење само, не се наменети за деца на возраст под 15.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16