• Неодамнешно
6 Компјутери Холограмот Металик Златна или Сребрена Боја на Косата Scrunchies Сјајна Коса Bobbles Ластичињата конска опашка на Носителите на Косата Зглоб Врски Бендови Scrunc

6 Компјутери Холограмот Металик Златна или Сребрена Боја на Косата Scrunchies Сјајна Коса Bobbles Ластичињата

Buyers rating:
DEN 196.80

Количина на стоки

Висок квалитет сјајна коса scrunchies : Овие коса врски се направени од високо квалитетна сјајна искра ткаенина и издржливи еластична бендови, удобен и модерен, лесно да се носат, не ќе му наштети на вашата коса. (Забелешка : ткаенина нема еластична, само внатрешен бендот има.).Димензија : надворешниот дијаметар е прибл. 11 cm/ 4.3 инчи, на unexpanded внатрешен дијаметар е прибл. 3.5 cm/ 1.4 инчи, со добра еластичност, одговара најмногу на косите или рачниот зглоб. 6 модни злато и сребро бои косата врски за вас.Широка примена : металик scrunchies може да се распоредуваат во различни прилики, за да покаже салата за танц партија клуб или со секојдневно носење!.Пакетот вклучува : 6 парчиња на светла коса bobbles.Овие метални коса scrunchies е модерен, трајни,еластична удобно, не може да одговара за шоу, салата за танц,партија,scrunchies, да те направи шармантен, совршен подарок за youself или вашите пријатели и семејства.Карактеристики : Материјал : ткаенина и издржливи еластична бенд Внатрешен дијаметар : 3.5 cm/ 1.4 инчи Надворешниот дијаметар : 11 cm/ 4.3 инчи 6 модни злато и сребро бои косата ties Note : Поради следи и светлина од светлината, не може да биде боја разликата помеѓу сликата и објект што ќе бидат примени, ве молиме да се разбере.Ве молиме овозможи 0.3-0.7 во големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме оставете малку фрагментирани ткаенини поради клипинг.Пакет Вклучувајќи : 6 x Коса Scrunchies.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36