• Неодамнешно
Shipenophy Храна Контејнер за Складирање, да се Помогне Храна Кутија Мулти-Функционални Силикони Виткање 4 Порции Замрзнувачот во Садот со Капак за Домашна Храна за беб?

Shipenophy Храна Контејнер за Складирање, да се Помогне Храна Кутија Мулти-Функционални Силикони Виткање 4 Порции

Buyers rating:
DEN 273.36

Количина на стоки

КОРИСТЕЊЕ : Сите видови на храна за бебиња, како што се зеленчук и овошје, откако ќе бидат направени во парчиња, може да биде и конзервирани во тоа.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само едно притиснување на меки силиконски дното на pop вашиот вкусни пире надвор. 4.9 x 4.8 x2.2 инчен обезбеди совршена големина контејнер за вашата расте бебето.Тоа е машина за миење садови безбедно, но чистење е така лесно дека дури и миење со вода ќе бидат доволни.ЛЕСНО ДА ПРИСТАПИТЕ : Оддел ладилник, лесно да се има пристап, да се Избегне досаден процес и заштеда на време.ВИТКАЊЕ : Виткање и лесно да се мијат, Повеќе погодно.СИЛИКОНИ : Направени од храна одделение силиконски, Повеќе безбедни и здрави.Висока температура отпорни и можат да бидат замрзнати.Ве молиме да го отстраните капакот на храна кутија кога греење во микровална печка.Оддел ладилник, лесно да пристапите - Избегнувајте мачна процес и заштеда на време. 4 прегради за квантитативни складирање - Секој оддел може да се користи за различни видови на вкусна храна.Направени од храна одделение силиконски - Повеќе безбедни и здрави.Виткање и лесно да се мијат - Повеќе погодно.

Карактеристики на стоката

Product name:
Baby Food Box 4 Compartments with Lid
Material:
Food grade silicone
Product size:
 
Box:
approx. 12.5 * 12.3 * 5.5 cm / 4.9 * 4.8 * 2.2 inch (L * W * H)
Lid:
approx. 13 * 13 * 0.7cm / 5.1 * 5.1 * 0.3 inch(L * W * H)
Product weight:
approx. 0.14kg
Product packaging:
OPP bag simple packaging
Usage:
All kinds of baby food, such as vegetables and fruits, after being made into pieces, can be and preserved in it.
  :
Package List:
1 * Folding food box :

Купувачи како што сакаат

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56