• Неодамнешно
Најголемиот дел Beaded Rosary Синџир - 3мм Фацетирани Сива Стакло & Злато на Ѕвонење Месинг - Изберете ја Вашата Должина - 1 Метар + - RC026 Изберете Вашиот Должина: 5m

Најголемиот дел Beaded Rosary Синџир - 3мм Фацетирани Сива Стакло & Злато на Ѕвонење Месинг - Изберете ја Вашата

Buyers rating:
DEN 826.56

Количина на стоки

Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, зачувани линкови, внесете синџири и повеќе!.Бесплатен превозот - следи и осигуреникот.Види големината и други информации во описот подолу.Најголемиот дел злато на ѕвонење rosary синџир со сива фацетирани rondelle стаклени монистра во месинг, совршена база за вашиот следен накит создавање!Дизајн прекрасна rosaries, eyeglass синџири, нараквици, ѓердани, и многу повеќе!Вкупна должина : Синџир дебелина : 1mm Линк големина : 2mm x 1mm Мушка големина : 2.5-3мм x 1.5 mm Монистра по метар : 216 Изберете вашиот должина, и внесете го количеството на поставува би сакал во количина кутија.Ние се намали на синџирот за да цел, па тоа ќе биде едно парче секогаш кога е можно.Проверете различни опции за најдобар масовно на цена!Сите наши производи се води слободна и никел безбедно.Како што содржат мали делови, сите предмети се за возрасни накит/занает користење само, не се наменети за деца на возраст под 15.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36