• Неодамнешно
Рачни Cardioid Жичен Микрофон, Жичен Микрофон Едноставна Структура Интеграција Мулти Цел Затегнувачка Отпорни Ниско ниво на Бучава за Мобилен Телефон и за Компјутер

Рачни Cardioid Жичен Микрофон, Жичен Микрофон Едноставна Структура Интеграција Мулти Цел Затегнувачка Отпорни

Buyers rating:
DEN 1694.40

Количина на стоки

Добар Звук Ефект : На микрофонот се чувствува удобно, звукот не е искривена и совршен electroplating процес на технологија има добар ефект.Ниско ниво на Бучава : Анти бучава, висок стандард на кондензаторот микрофон јадро, може да се користи како компјутер снимање опрема, особено погоден за пеење на УНИВЕРЗИТЕТОТ.Мулти Цел : 3.5 dual channel приклучокот, погодна за секој компјутер модел, мрежа микрофон, само пеење испратите, видео разговор, внесување на текст, деловни состаноци, итн.Интеграција : Интегриран дизајн технологија со затегнувачка отпорни кабел и микро цевка тело, микрофонот е наменета за компјутерска разговор, мрежа пеење.Со Штанд : микрофонот е опремен со микрофон за носител со едноставна структура, што е погодно за различни употреба треба и може да се користи како мрежна алатка за комуникација.Функција : 1. Добар Звук Ефект : На микрофонот се чувствува удобно, звукот не е искривена и совршен electroplating процес на технологија има добар ефект.2. Интеграција : Интегриран дизајн технологија со затегнувачка отпорни кабел и микро цевка тело, микрофонот е наменета за компјутерска разговор, мрежа пеење.3. Ниско ниво на Бучава : Анти бучава, висок стандард на кондензаторот микрофон јадро, може да се користи како компјутер снимање опрема, особено погоден за пеење на УНИВЕРЗИТЕТОТ.4. Со Штанд : микрофонот е опремен со микрофон за носител со едноставна структура, што е погодно за различни употреба треба и може да се користи како мрежна алатка за комуникација.5. Мулти Цел : 3.5 dual channel приклучокот, погодна за секој компјутер модел, мрежа микрофон, само пеење испратите, видео разговор, внесување на текст, деловни состаноци, итн.Спецификација : Предмет Тип : Microphone Material : ABSDirectivity : Срце Облик Pointing Sensitivity : -75±3d BOutput Отпорност : 600±30%Фреквенција Одговор : 50 Hz-15 KHz Пакет Листа : 1 x Microphone1 x Base1 x Клип .

Карактеристики на стоката

Item Type:
Microphone
Material:
ABS
Directivity:
Heart Shaped Pointing
Sensitivity:
-75±3dB
Output Impedance:
600±30%
Frequency Response:
50Hz-15KHz
Package List:
1 x Microphone :
1 x Base :
1 x Clip  :

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76