• Неодамнешно
DII Не Ткаени Складирање Колекција Полиестер Herringbone Бин, Мала група на 2, Сива, 2 Дел

DII Не Ткаени Складирање Колекција Полиестер Herringbone Бин, Мала група на 2, Сива, 2 Дел

Buyers rating:
DEN 311.04

Количина на стоки

Се ВКЛОПУВА ВО КОЦКА ОРГАНИЗАТОР : Складирање бин мерки 11x11x11", совршена големина за повеќето коцка организаторите; Оваа група доаѓа со две коцки.ЛЕСНО НЕГА : Тресат сталожено за чистење, користете влажна сунѓерот на soiled области.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : Не-плетени ткаенини за складирање кутии имаат картон страни и се отстранува и дното да се даде форма и додадете структура, додека сеуште овозможувајќи им на кутии за да се свитка стан, кога не е во употреба.СЕКОГАШ ТРЕНДИ играчки, облека, ќебиња, пешкири, и многу повеќе.DII е свитлива ткаенина чување на кутии се достапни во различни бои и дизајни!.DII нуди целосна наплата на тренд-базирани решенија за секоја сезона.Инкорпорирање на најжешките бои и теми, DII носи свежи, иновативна линија на кујна производи, tabletop постелнина, housewarming подароци, и дома décor за секоја сезона, секој празник и секој.За да видите повеќе на нашите производи нас со кликнување на DII линкот на врвот на страницата или од пребарувањето : DII Складирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56