• Неодамнешно
Убава 8 Матрицата - Пустиник Рак Школка - Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот на Ѕидовите Ткаенина & Мебел Рециклираат DIY

Убава 8 Матрицата - Пустиник Рак Школка - Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот

Buyers rating:
DEN 1992.00

Количина на стоки

Големина од 4 ИНЧИ (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).Бродови во еден работен ден со Поштенската Служба на сад - Повеќето домашни нарачки ќе биде во вашите раце во рок од 2-5 работни дена за користење на нашата стандард на превозот.Оваа матрицата е достапна во мојата продавница во големина - 8 ", 12", 16 ".Нашиот занает stencils се совршен за сите видови на DIY занаети и проекти.Заеднички користи вклучуваат ѕид украси, мебел, дрво знаци, и облека, но можностите се неограничени.Ако може да се сликам, шансите се дека може да матрицата тоа!.Матрицата поставена е погодна за пигмент, мастило подлога, рака сликарство, текстил, ѕид, мебел, декорација, цртање и scrapbooking.На матрицата е флексибилен да се користи на било цилиндар форми и да се види преку помогнат на точка на проекти.Големина од 4 ИНЧИ (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76