• Неодамнешно
Sankmi Компатибилен Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof TPU Браник Случаи Не се Лизга Отпорен на Гребење КОМПЈУТЕР Хард Назад Заштитни Сл?

Sankmi Компатибилен Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof TPU Браник Случаи

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Јасно Samsung Галакси Забелешка 9 Случај/Компатибилен со Галакси Забелешка 9/Поддржува Чи Безжична Полнењето без да се расправаме на тие морале да се отстрани случај за Samsung Галакси Забелешка 9. SHOCKPROOF и ВОСКРЕСНА РАМКИ ДИЗАЈН : Задржува вашата Забелешка 9 екран и камера исклучување на рамни површини за дополнителни гребење и оштетување заштита.[Белешки : Компатибилен со поголемиот дел од екранот заштитник).HYBRIS БРАНИК СЛУЧАЈ : combe на TPU браник и PC задниот панел buffers шокови и испакнатините против несакани удари и случајно капки.АНТИ-НУЛА ЈАСНО НАЗАД : Транспарентна тело на случај го подобрува оригиналната боја и дизајн на вашата Забелешка 9.Премиум јасно поликарбонат спречува гребнатини на уредот.Целосната јасност и сјај се изложуваат најдобрите дека вашиот samsung забелешка 9 има да понуди.СЕОПФАТНА ДИЗАЈН : Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон, и лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Поклопецот обезбедува солидна слој на заштита која е дизајнирана да се земе влијанието на телефон, и тоа не жолт, ако тоа е одржуваат добро,па тоа ќе остане кристално јасни.Напредни Хибрид Заштита Случај за Вашиот Галакси Забелешка 9 2018. Samsung Галакси Забелешка 9 случај носи убавината на вашиот телефон додека се осигура дека вашиот телефон останува заштитена.Едноставен, но елегантен дизајн за оние кои се во потрага за минимално изглед.Минималистички Дизајн.Едноставен и елегантен дизајн со целосно транспарентни телото и мека tpu копчето ја зголемува природна елеганција на вашиот телефон.Избрана Дизајн.Направени на премија TPU материјал, hardback поликарбонат панел, и отпорно на гребење слој на задниот поклопец за засилен шок-апсорпција и заштита.Се вклопува Како Ракавица.Неговиот тенок профил ви овозможува да се доживее на оригиналните димензии на вашиот телефон, но сеуште добијат целосен пристап до сите копчиња и пристаништа.Воскресна Заштитни Рамки.Воскресна рабовите држи вашиот телефон екран и камера исклучување на рамни површини и подалеку од потенцијалните гребење или инциденти.Но не може да се обезбеди многу добра заштита на екранот на Galaxy Note 9. Ќе е подобро да се купи екран заштитник да го заштитите вашиот телефон е на екранот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56