• Неодамнешно
Thermocouples, Висока М8 Тема Thermocouple Сонда Отпорник со 3pcs Конектор за Висока Температура(1M)

Thermocouples, Висока М8 Тема Thermocouple Сонда Отпорник со 3pcs Конектор за Висока Температура(1M)

Buyers rating:
DEN 1320.00

Количина на стоки

Високо Чувствителните : На сондата е многу осетлива и може да смисла температура брзо.Стабилни Перформанси : Висок квалитет на терминал конектори обезбедува удобен и стабилна врска.Брз Одговор на Брзината : Овој thermocouple сонда има брз одговор брзина и стабилни перформанси.Висока Температура Отпорни : На thermocouple е отпорна на висока температура, кои се движат од 0℃ до 400℃.Опсег на Апликации : Ова е PT100 thermocouple сонда широко се користат за мерење температура.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76