• Неодамнешно
LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Земи Шини за Тоалет и Бања Пешкир Носителот Туш Парапет Кадата се Справи со Безбедноста Зафат Потпирач/65

LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Земи Шини за Тоалет и Бања Пешкир Носителот

Buyers rating:
DEN 2553.60

Количина на стоки

Благодарение на Рачка Обезбедување на сигурност и Безбедност во Бања, Када, Туш и Тоалет Парапет.Одлична Сигурност Поддршка Справи Кога Стариот Човек и Дете Се Сурфањето, да Падне или се Лизга во Бањата Alonethis Поддршка Бања е Голема Помош за Нив.Можете Да Инсталирате во близина на Туш, Тоалет и Бања да се допрат за Стари лица или Деца да се Избегне Паѓаат и Лизгање.Заштедува Простор и се Вклопува Секаде Овој Лифт Може да Биде Инсталиран Не Само во Бањата, Но исто Така и во Кујната, по Скали, Перење или Било Дел од Куќата.сигурно Песната е Потребно.Ѕидот Дизајн Зазема Мал Простор на Ѕидот и Заштедува Простор.Разноврсна ги Користат Нашите Када Заграда Не е Само Безбеден Полнење се Справи со, Но, исто Така, Крпа Решетката.Тој Може да го Носат Вашиот Салфетка, Bathrobe или Бања.Тоа Може да Биде Вашиот Закачалка во Ходникот и во Спалната соба.Според Прирачникот за Дизајн на Лицето, Тоа е Погоден за Различни Луѓе, Удобен Зафат, Не Повреда на Раката и Издржливи.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа!Мултифункционален Цел -Нашата Бања Земи Не е Само за Сигурност Поддршка се Справи со, Но, исто Така, Крпа Носителот!Тоа би Можело да Hange Вашата Крпа, Bathrobe или Облека во Вашиот Тоалет!Тоа би Можело да Биде Грб Закачалка во Вашата Салата и во Спалната соба!Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Површински Третман : Хром Plating Size : 35 Cm / 45см /55 Cm /65 Cm/85 Cm/105 Cm(6-Избор)Инсталација : Drilling Package : 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96