• Неодамнешно
FAKEME Внатрешни работи, Автомобил LED Светла 4 Ленти Безжична Мулти-Боја DIY Оркестарот Стан Контрола RGB Атмосфера Светла Лента, Светлата за Лица кои Датираат Кампување -

FAKEME Внатрешни работи, Автомобил LED Светла 4 Ленти Безжична Мулти-Боја DIY Оркестарот Стан Контрола RGB Атмосфера

Buyers rating:
DEN 2088.00

Количина на стоки

Контрола на Функциите : 4 видови на музика контрола режими/осветленост контрола/контрола на брзината, треперење контрола, отворен за скролување, 4 мерењето функција на копчиња.Различно обоени RGB LED Монистра : Висок квалитет на LED светилка монистра на 4 парчиња светлосни ленти, висока осветленост, долг животен век.Мулти видови музика начини на обезбедување на подобри effection.Автомобил RGB Светлина Ленти : Погоден за датира во отворено да уживате во романтична атмосфера; погоден за партијата во пустината, се претвора во пустина во ballroom.Безжична Конекција : App контролирани поддршка.Преземете ја апликацијата , потоа поврзете да се светлосни ленти преку Bluetooth, направи вашиот автомобил да стане попривлечна. 40-Копче Домаќин Контролер : Чувствителни прима сигнал, звук контрола на владата дизајн, и далечински управувач обезбедува 8-15 променливи бои опции доаѓаат со различни музички начини да креирате live куќа атмосфера.Опис : - 40-Копче Домаќин Контролер : Чувствителни прима сигнал, звук контрола на владата дизајн, и далечински управувач обезбедува 8-15 променливи бои опции доаѓаат со различни музички начини да креирате live куќа атмосфера. - Безжична Конекција : App контролирани поддршка.Преземете ја апликацијата , потоа поврзете да се светлосни ленти преку Bluetooth, направи вашиот автомобил да стане попривлечна. - Различно обоени RGB LED Монистра : Висок квалитет на LED светилка монистра на 4 парчиња светлосни ленти, висока осветленост, долг животен век.Мулти видови музика начини на обезбедување на подобри effection. - Контрола на Функциите : 4 видови на музика контрола режими/осветленост контрола/контрола на брзината, треперење контрола, отворен за скролување, 4 мерењето функција на копчиња. - Автомобил RGB Светлина Ленти : Погоден за датира во отворено да уживате во романтична атмосфера; погоден за партијата во пустината, се претвора во пустина во ballroom.Спецификација : - Материјал : Силикон - Вкупно Пакување Големина : Прибл. 25x10x4cm/9.84x3.94x1.57inch - 12 LED/По Ленти : Должина 22cm/8.66 инчен - 18 LED/По Ленти : Должина 32cm/12.60 инчен LED Type : 5050 RGB - Лента Количина : 4pcs - Моќ : 10 W - Светло Боја : RGB/8-Боја - Зрачењето Агол : 180 степени, широк Агол зрачење - Апликација : USB интерфејс/запалка приклучок интерфејс (изборен)Пакетот Вклучува : 1 Постави Внатрешни работи, Автомобил Атмосфера Light1 Парче Далечински Управувач (CR2025 Вклучени)Забелешка : 1. Осветленоста контроли се применува само на еден светлосен режим led диоди.2. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на стоката

- Material:
Silicone
- Total Packing Size:
Approx. 25x10x4cm/9.84x3.94x1.57inch
- 12LED/Per Strips:
Length 22cm/8.66inch
- 18LED/Per Strips:
Length 32cm/12.60inch
- LED Type:
5050RGB
- Strip Quantity:
4pcs
- Power:
10W
- Light Colour:
RGB/8-Color
- Irradiation Angle:
180 degrees wide Angle irradiation
- Application:
USB interface/cigarette lighter interface (optional)
Package Includes:
1 Set Interior Car Atmosphere Light :
1 Piece Remote Control (CR2025 Included) :
1. Brightness controls only apply to single light mode leds. :
2. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек�

DEN 522.72