• Неодамнешно
2 Пакет Firestick Покрие Светат во Темница Компатибилен со 4K 2 Генерација Firesick Далечински управувач, Firestickremote TV Remote Покрива Кожата Ракав Зелена Виолетова

2 Пакет Firestick Покрие Светат во Темница Компатибилен со 4K 2 Генерација Firesick Далечински управувач, Firestickremote

Buyers rating:
DEN 167.52

Количина на стоки

Полесно е да се Најде - оган далечински покрие со светол сјај дизајн, го прави ќе го најдете лесно во темнината на ноќта; тој е дизајниран со донесе бои, да те направи да се лоцира вашето далечинско брзо кога имате повеќе remotes измешани заедно.Премиум Материјал -далечинскиот случај за firestick се изработени од еко-пријателски силикони, мека и издржливи, безопасни за вашите миленичиња, деца и семејства.Целосна Заштита - firestick далечински поклопецот е направен од висок квалитет со силиконска, на задната има анти-лизга текстура дизајн, тоа може да се заштити од случајно паѓање и додава контрола на далечинскиот управувач, да обезбеди поголема безбедност за вашиот Firestick далечинското.Совршено се Вклопуваат - Овој далечински случај се вклопува удобно и дебелина не е само право.На заштитни случај е специјално дизајниран за вашиот ТВ Стап (2 Генерација), V Стап 4 K, Firetv Коцка, и ТВ (3-та Генерација, Pendant Дизајн).Пакетот Вклучува 2 го опфаќа само.Глас Далечински се продава одделно.Ве молиме имајте во предвид : Не се компатибилни со Глас Далечински управувач за Firetv Стап (1 Генералот) или основни Firetv Remote.TV (1 и 2 Генерација).ТВ Стап (1 Генерација).ТВ Издание smart Телевизори Далечинското.основните TV Remote.Грбот има не се лизга дизајн го прави овој случај обезбеди повеќе удобен зафат бар, shockproof, кожата-пријателски, трајни, перат, трајни и удобно.И со едноставен ракав дизајн, оваа firetv далечински поклопецот е лесно да се инсталира.Оваа firestick далечински корица вклопува удобно.Дебелината е само право.Јасно може да се допре копчиња, без да влијаат на чувството на копчиња.Грбот има не се лизга дизајн го прави овој случај обезбеди повеќе удобен зафат бар, shockproof, кожата-пријателски, трајни, перат, трајни и удобно.И со едноставен ракав дизајн, оваа firetv далечински поклопецот е лесно да се инсталира.Оваа firestick далечински корица вклопува удобно.Дебелината е само право.Јасно може да се допре копчиња, без да влијаат на чувството на копчиња.Покажува Светли бои, Светат во темница, Лесно да се најде.Светат во темница по инјектирање енергија преку табела светилка или изложување под светлата за долго време пред да ја употребите оваа сјај случај ќе го направи тоа сјај посветла во темнината.Ве молиме изложуваат под силна светла за време ако тоа не светат во темнина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76