• Неодамнешно
BENTOBEN Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21, 3 во 1 Хибрид Кристално Јасна Сјајот Тешки Солиден Shockproof Заштитна Телефон Случаи Покритие за Samsung Галакси S21 5G 6.2 (2021), Clear/Сјај

BENTOBEN Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21, 3 во 1 Хибрид Кристално Јасна Сјајот Тешки Солиден Shockproof

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

★Компатибилен Телефон Модел : Ова кристално јасна сјајот заштитни случај е специјално дизајниран за 6.2" Samsung Галакси S21 5 G (2021 Објавен).Дава одлична потпора искуство. (Никој Екран Заштитник Вклучени). ★3 ВО 1 Цврст Структура : Висок квалитет премиум тешко PC пластични предната маска + Флексибилни мека TPU браник + тешко PC пластични задниот поклопец за цврсто заштита.Анти-отпечатоци и страшни отпорно на гребење перформанси, нема повеќе загриженост за прашина, нечистотија или неочекувани капки.Остварување на вашите скапоцени Samsung Галакси S21 5 G 6.2" сигурна и безбедна на дневна основа. ★Стилски и Јасен Сјај Дизајн : кристално јасно bling сјајот случај за Samsung Галакси S21 5 G 6.2" се издвојува оригиналниот убавината и луксузот на вашиот телефон.Модерен и стилски изглед и ги покажува вашите домот живот вкус, тоа исто така може да се убав подарок за вашето семејство и пријатели. ★Прецизни отвори и Исклучителна Тактилни Копчиња : Прецизен и внимателен cutouts овозможи слободно добивање пристап до сите функции на вашиот телефон, едноставен и лесен.На тактилни копчиња опфаќа ви донесе голем одзив допир искуство.Јасно може да се чувствуваат секој клик!. ★Покрена Усните за Екран и Камера Заштита : поставените bevels и рабовите над екранот на телефонот и камерата го заштитите вашиот телефон од dusts и гребнатини.Нема потреба да се грижите за гребење на вашиот телефон, кога ќе се постават со лицето надолу.Ќе уживате во овој прекрасен солиден случај многу!.BENTOBEN случај дизајниран во Италија, сите производи се произведени со премиум материјали во постојан напор за да се произведуваат високо квалитетни производи кои се заштитна и едноставна.Карактеристики : *100% Сосема Нов и висок квалитет. *Подигната усните и рабови за дополнителна камера & екран заштита. *3 во 1 цврст структура дизајн, премија тешко PC пластични предната маска, мека TPU браник и издржливи PC задниот поклопец понуди пристоен заштита од удари, удари и нечистотија. *Отпорен на гребење и анти-отпечаток. *Кристално јасна сјајот телефон случај го прави вашиот телефон око-фаќање и привлечни. *Едноставен за инсталација и отстранување, без потребни алатки, нема потреба да се грижите за повреда на вашиот телефон од страна на несреќата. *Во случај е компатибилен со калено стакло екран заштитници, можете да додадете колку што сакате.Спецификација : Компатибилни Модел на Телефон : за Samsung Галакси S21 5 G 6.2" (2021) Материјали : Мека TPU и Цврсти PC Пакетот Вклучува : 1x Случај Покритие за Samsung Галакси S21 5 G 6.2" ве Молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот и Screen Protector не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Синџир Линк Хривнија Пченица Црна Нерѓосувачки Челик Здравствена Енергија Германиум Магнетни Нараквици

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас сек

DEN 522.72
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76