• Неодамнешно
Qewmsg Hands-Free 3,5 Мм Џек Безжичен Сет За Во Автомобил Музика На Аудио Приемникот Adap

Qewmsg Hands-Free 3,5 Мм Џек Безжичен Сет За Во Автомобил Музика На Аудио Приемникот Adap

Buyers rating:
DEN 36.24

Количина на стоки

1. Лесен за користење : Едноставно поврзете го звучн. / слушалки со нашите уред, веднаш се трансформира во вашата звучн. / слушалки во модерен безжична Bluetooth Звучници / слушалки. 2. Безжична се игра : се елиминира кабел проблеми, преку безжична конекција и пренос, корисникот може да уживаат висока верност музика во секое место, внатре со безжична контрола. 3. Пренослив дизајн : Мини големина со клип дизајн На преносни функција ви овозможува да го однесе каде што сакате.Описи : 1. Стилски и beautiful2. Преносни и compact3. Супериорен материјал , нежен touch Specifications : Материјал : пластични shell Color : white Interface : 3.5 mm Plug и Играат : Plug и Play External напојување : без надворешна сила supply Transmission го оценувате : 80 (Mbps)Ефикасно работат радиус : 15 (m)стандардот Bluetooth : 4.2 Оперативни фреквенција : 2.4 (MHz)Пакет се вклучени : 1 x Музика Аудио Receiver Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи , ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36