• Неодамнешно
Компатибилен со Fiat 500L 2014-2017 Фабрика Говорникот Замена Конектор Подигнат Комплет

Компатибилен со Fiat 500L 2014-2017 Фабрика Говорникот Замена Конектор Подигнат Комплет

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Одговара на Fiat 500 L 2014-2017 Фабрика Говорникот Замена Конектор Подигнат Комплет.Спецификации : Едноставно plug and play инсталација, нема сечење required Clearly означени позитивните и негативните connection Larger позитивни и помали женски слајд говорникот connectors Ideal за која било големина резервни speakers18 мерач на високо квалитетни звучници wire Each пакет ќе се инсталира еден пар на говорниците.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце

DEN 191.76