• Неодамнешно
hyyjskj 10W Трепкане Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Светла за полнење Bluetooth АПЛИКАЦИЈАТА Smart Control за Ѕвездена Автомобил Ѕвезда LED Светло Дете Соба Таванот (Боја : 0.75 мм 150pcs

hyyjskj 10W Трепкане Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Светла за полнење Bluetooth АПЛИКАЦИЈАТА Smart Control за

Buyers rating:
DEN 1627.20

Количина на стоки

[Употреба сцена] : Нашата трепка оптички влакна ѕвезденото небо таванот светилка е погодна за вградување во затворен автомобили, продавници, хотели и ресторани, барови, кафулиња, ДИСКО, свадба декорација, дом, КТВ, партии и други рекреативни области за да се направи завеси, екрани, водопади, Таванот, небото, внатрешна декорација. [Мулти-боја ажурирање Bluetooth СТАН контрола] : Преку 28-клуч со далечински управувач, можете лесно да ги изберете сите светлина промена на режими, вклучувајќи ги и статични боја, скок, бледнеат во и згаснат надвор, блиц и здив режим, дозволувајќи им на RGB боја комбинации за да креирате други бои со чиста бела светлина.Покрај тоа, преку СТАН или Bluetooth контрола, ќе има повеќе од 16 милиони бои, кои се комбинираат статични, динамичен, гласовна контрола и блескави режими. [2020 Starlight Посебен Ефект Надградба] : Во музичкиот режим, светкави оптички кабел ќе танцуваат во ритамот, со динамична атмосфера, додека ужива во убавото трепкачки светла и омилена музика. [Флеш&Музика Mode] : На оптички влакна светлина комплет ги комбинира функциите на флеш и индукција на владата за да се обезбеди совршено сјајна и прекрасна светлосни ефекти.Ние може да го прилагодите други големини на оптички влакна според вашите барања.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. [Безбедност] Со домаќинство адаптер и автомобил приклучокот, а не поврзување на жица е потребно, па можете да го користите дома или во автомобил.Водоотпорен оптички кабел, така што не постои ризик од електричен шок (светлината на моторот треба да се чува на суво место).Techincal Specification Input напон : AC86-265 V/DC12 VPOWER : 10 WCOLOR : RGBWLED : КРИ ЧИП LEDZNet Тежина : 482g Gross Тежина : 565g Feature : Twinkle Light извор уред големина : L87*W105*H61mm Fiber headinnerdiameter : 14mm Light тело материјал : Aluminum Remote : APP/RF controll Remoter димензија : L85× W52 × H7mm Package Големина:L220*W127*H65mm Lifetime : 50,000 hours Package се вклучени : 1x 10w RGBW трепкане светлина мотор(Bluetooth СТАН + Музика Контрола)1x 28 Key RF далечински контролер (НЕ е вклучен батеријата)1 x Крајот Сјај оптички влакна cable1 x Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56