• Неодамнешно
GUVASS 12 Пакет Зелена Коса Scrunchies Сомот Ластичињата Scrunchy Bobbles Мека венчиња за Коса Врски (Зелен)

GUVASS 12 Пакет Зелена Коса Scrunchies Сомот Ластичињата Scrunchy Bobbles Мека венчиња за Коса Врски (Зелен)

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Овие коса scrunchies се направени од сомот и да имаат добар растеглив.Секоја коса бенд со трајни гумени бендот, кој може да се фати вашата коса добро и ќе не боли вашата коса, лесно да се носат на или полетување.Сет од 12 Коса Сомот Scrunchies, Сите Зелена Боја, можете да го носат ги посетуваат страните, церемонии и секојдневно носење.Силни се одржи bobbles сомот коса врски, солидна боја жартиери бендови конска опашка носителот, traceless коса прстен за спорт жени, нема браздата сомот коса јаже додатоци за дома или работат женски.Косата scrunchy димензија – надворешниот дијаметар е прибл. 11 cm/ 4.3 инчи, на unexpanded внатрешен дијаметар е прибл. 3.5 cm/ 1.4 инчи, со добра еластичност, која одговара на повеќето од влакната.Широка примена во Нашата сомот scrunchies може да се примени во различни прилики, ќе можат да носат ги посетуваат страните, церемонии и секојдневно носење, практични и корисни за вас.Карактеристики : Сет од 12 Коса Сомот Scrunchies, Сите Зелена Боја, можете да го носат ги посетуваат страните, церемонии и дневни носи Материјал од Кадифе и Еластична Бенд, Меки и Удобни за користење.Надворешниот дијаметар е прибл. 11 cm/ 4.3 инчи, на unexpanded внатрешен дијаметар е прибл. 3.5 cm/ 1.4 инчи Одлична за сите типови на коса, Погоден за различни прилики,можете да ги носи на вашите секојдневни активности, и тоа е многу практично и корисно за вас.ШИРОКА ПРИМЕНА во Нашата сомот scrunchies може да се применат за различни прилики, како што партии, церемонии, канцеларија, училиште, патување и така натаму.Во меѓувреме, тие се погодни за кадрава коса, права коса, конска опашка, бухти, дебели или тенки влакна, практични и корисни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56