• Неодамнешно
ZNZN Помине Clippers Поставите Преносни 420 Нерѓосувачки Челик Помине Тример Комплет со LED Светла, 4 во 1 Бебе Помине Тример Поставите Перат, за Бебе Нокти Сет (Боја : Црвена)

ZNZN Помине Clippers Поставите Преносни 420 Нерѓосувачки Челик Помине Тример Комплет со LED Светла, 4 во 1 Бебе

Buyers rating:
DEN 947.28

Количина на стоки

Убава и светлина, издржлив, лесен за складирање и за носење, и заштедува простор, совршен за патување и во секојдневниот живот.Материјалот е нежна и кожа-пријателски : тоа му дава на бебето удобно и мека лак, без повреда на деликатната кожа; круг главата дизајн ефективно се избегнува гребење на бебето во текот полирање.Силикони за складирање мат : мека намали и издржливи, уредни и чисти, чувајте се грижи за полнење во силиконски мат, уредно чување, чисти и dustproof.Енергија-заштеда на енергија и висока ефикасност LED осветлување : на ушниот канал може да биде јасно да се види, и странски објекти лесно може да се вадат.Меки силиконски главата штити деликатна ушниот канал и не се плаши од случајно повреда на бебето.Производот може да се мијат сите преку : (≤60°C), се нанесуваат со алкохол, средства за чистење и дезинфекција е полесно.Овие нокти педикир поставува ,остри, цврсти, трајни, преносни, удобен, здрав и сигурен убавина tools да се заштити вашето здравје.Име на производ : Бебе Помине Грижа Set Material : еколошки ABS+402 нерѓосувачки steel Set функција : ноктите clippers, ноктите clippers, круг помине clippers, лак стап, уво трансферот, безбедност пинцети, складирање box Size : 10см/3.9 in Welcome на мојата продавница, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот, ние ќе ви одговори веднаш, се надевам да ја добиете вашата одобрување и поддршка, ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво

94 во Ќелија висина : 4.Останете здрави!.Дрвени таблета кутија со Природни тип на дрво украс ќе ви помогне �

DEN 6000.00
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас�

DEN 2228.88
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1862.40
DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека,

Факултативна Боја : Розова, Зелена, Сина.Направени на квалитетот најлон материјал, кој е мек и удобен за �

DEN 1442.40