• Неодамнешно
Lenovo ThinkPad E570 15.6 FHD Бизнис Лаптоп Компјутер, 7 Генерација Intel Core i5-7200U До 3.1 GHz, 12GB DDR4 RAM меморија, 512GB SSD Хард Диск, DVDRW, 802.11 AC WiFi, USB 3.0, HDMI, Windows 10 Професионални

Lenovo ThinkPad E570 15.6 FHD Бизнис Лаптоп Компјутер, 7 Генерација Intel Core i5-7200U До 3.1 GHz, 12GB DDR4

Buyers rating:
DEN 12359.76

Количина на стоки

15.6" Ips дисплеј Full HD 1920x1080, интегрирани Intel HD Graphics 620. 8 GB DDR4 RAM меморија, 512 SSD хард диск. 7 Генерација Intel Core i5-7200 U Процесор @ 2.50 GHz (2 Јадра, 3 M Кеш, до 3.10 GHz).Dvdrw, 802.11 AC 802.11 WLAN AC WLAN, 2 x USB 3.0 Тип-A; 1 x USB 2.0 Тип-А, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x 1/8" (3.5 mm) приклучок за слушалки/Микрофон комбо џек, 2 x интегриран микрофон, 2 x интегрирани говорник, 4-во-1 читач (MMC, SD, SDHC, SDXC), 720 P камера.Оперативен систем Windows 10 Професионални, 4-клетка (41 Wh) батерија, нумеричка тастатура, тежи 5.07 БС.И мерки 1" Тенка, интегрирани стерео звучници.Specificationsprocessorprocessor производителот : intelprocessor Тип : Intel Core i5processor модел : i5-7200uprocessor Основни : dual Core (2 core)процесор брзина : 2.5 ghzprocessor малку поддршка : 64-bitmemorychoose вашиот Ram меморија од 8 GB да 16 GB ddr4memory технологија : ddr4storage/drivehard диск Капацитет : nossd капацитет : изберете ја вашата меморија од SSD 256 GB да 512 GB ssdoptical се вози Тип : dvdrwgraphicsgpu : Intel HD Graphics 620graphic меморија : заедничка memorygraphic Тип : integrateddisplayscreen големина : 15.6 inchestouchscreen : nodisplay Тип : 15.6" Ips дисплеј Full HD 1920x1080native резолуција : 1920 x 1080audiospeaker : yesoperating systemsoperating систем : Windows 10 pronetwork 1 x USB 2.0 тип-avideo порт : 1 x HDMI, 1 x vgaaudio порт : 1 x 1/8" (3.5 mm) приклучок за слушалки/Микрофон комбо џек, 2 x интегриран микрофон, 2 x интегрирани speakerdata порт : 4-во-1 читач (MMC, SD, SDHC, sdxc)камера : корисник-свртени : 720 P videokeyboard : Тип : стандарден лаптоп тастатура карактеристики : нумерички keypadtouchpad : touchpad & trackpointpower & batterybattery : 4-клетка (41wh)физички characteristicsdimensions (Wx Hx D) : 14.92" X 1" X 10.28"тежина : 5.07 фунти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76