• Неодамнешно
balikha USB Микрофон за Компјутер, PC Игри Снимањето на Кондензаторот за Микрофон Tripod Стојат & Филтер за Skype, Стриминг, Podcasting, Игри на среќа -Windows

balikha USB Микрофон за Компјутер, PC Игри Снимањето на Кондензаторот за Микрофон Tripod Стојат & Филтер за

Buyers rating:
DEN 743.76

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.USB-моќ Дизајн : Само поврзете го USB кабелот поврзете со КОМПЈУТЕР преку USB порт и добро работат со победи Cortana,,гласовен разговор и препознавање на глас.USB Конектор Дизајн : Само директно поврзете кабел со USB порта за снимање музика, компјутер пеење или објавата.Лесен за употреба и инсталирање за или персонален КОМПЈУТЕР.Висока Чувствителност : Одличен глас pick-up, совршен за снимање на повеќе помек и суптилни аспекти на аудио.Корисникот глас може да се слушне доволно јасно кога игри ,skyping или гласот на снимањето.Премиум Квалитет на Звукот : На cardioid pick-up моделот минимизира бучавата во позадина.На сите нови аудио коло може директно да богат и полн-bodied звук од извори во пред микрофонот.Стабилна tripod стојат може да се вклопат за различни сцени таквите како видео состанок, животи, снимањето, повик за разговор и така натаму.Опис : - USB Конектор Дизајн : Само директно поврзете кабел со USB порта за снимање музика, компјутер пеење или објавата.Лесен за употреба и инсталирање за или персонален КОМПЈУТЕР. Премиум Квалитет на Звукот : На cardioid модел се минимизира бучавата во позадина.На сите нови аудио коло може директно да богат и полн-bodied звук од извори во пред микрофонот. - USB-моќ Дизајн : Само поврзете го USB кабелот поврзете со КОМПЈУТЕР преку USB порт и добро работат со победи ,,гласовен разговор и препознавање на глас. - Висока Чувствителност : Одличен глас , совршен за снимање на повеќе помек и суптилни аспекти на аудио.Корисникот глас може да се слушне доволно јасно кога игри ,skyping или гласот на снимањето. - Стабилна tripod стојат може да се вклопат за различни сцени таквите како видео состанок, животи, снимањето, повик за разговор и така натаму.Спецификација : - Фреквенцијата одговор : 20 hz-20 KHZ - Осетливост : -36/2d B - Микрофон материјал : Метал,пластика - Напојување на владата : DC 5 V - USB интерфејс - Јачина на бучава сооднос : 78 децибели - Кабел должина : 1.5 m Package Вклучува : 1 x USB Кондензаторот Microphone1 x Микрофон Tripod Stand1 x Пена 1 x USB Cable Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Карактеристики на стоката

- Frequency response:
20 hz-20 KHZ
- Sensitivity:
-36/2dB
- Microphone material:
Metal,plastic
- Power supply mode:
DC 5V
- USB interface :
- Signal to noise ratio:
78 decibels
- Cable length:
1.5 m
Package Includes:
1 x USB Condenser Microphone :
1 x Microphone Tripod Stand :
1 x Foam :
1 x USB Cable :
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement. :
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed. :
Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :

Купувачи како што сакаат

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД �

DEN 1284.96
Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76