• Неодамнешно
Lamcase за Галакси S21 5G Случај, Кристално Јасен Сјај Светкавиот Bling Тешки Shockproof Хибрид Три Слој Заштитна Маска Случај за Samsung Галакси S21 5G 6.2 инчен (2021), Clear/Сребрен Сјај

Lamcase за Галакси S21 5G Случај, Кристално Јасен Сјај Светкавиот Bling Тешки Shockproof Хибрид Три Слој Заштитна

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G 6.2 инчи Dsiplay 2021 Ослободување, компатибилен со безжично полнење. (Без вграден екран заштитник).Три-слој за Заштита : Тешко пластични задниот поклопец + силикони TPU внатрешна рамка + Харе PC Браник го заштитите вашиот телефон од случаен гребнатини и паѓа.Поставените усни обезбедуваат одлична заштита за камера и екран кога ќе се рамни на уредот.Ултра Јасно Дизајн : Транспарентна дизајн може да се покаже оригиналната боја на вашиот телефон.Високо квалитетен материјал изградба прави за супер заштитна заштита за вашиот телефон.Влезната Порта : Прецизни cutouts за сите копчиња и пристаништа.Така можете да го користите сите видови на интерфејси без било бариера, и тоа, исто така, има функција на dustproof.Bling изглед : светкавиот сјај за печатење е вграден во TPU гумени материјал кој НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ и изгледа супер симпатична и живописни.Компатибилен Модел : .Lamcase Кристално Јасен Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G 6.2 инчен (2021 Порака) само, не се погодни за било кој друг уред.Како да го инсталирате?. 1.Стави вашиот телефон во внатрешноста на силиконски слој случај. 2.Стави на силиконски слој случај во задниот поклопец. 3.Snap на пластичен браник на силиконски задниот поклопец.Пакет Се Вклучени : . 1 X Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G 6.2 инчен (Телефон не е вклучен).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 287.76
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Дијаметар : 3 / 8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2Маш

DEN 490.56
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД �

DEN 1284.96