• Неодамнешно
3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

3/8 X 18 Ѕидани Вежба Малку

Buyers rating:
DEN 490.56

Количина на стоки

Дијаметар : 3/8".Вкупна Должина : 18".Drillable Должина : 16".Месо Тело : Директно Хексадецимален.Карбид Падна 2-Машина Главата Дизајн.Дијаметар : 3/8"Вкупна Должина : 18"Drillable Должина : 16"Месо Тело : Директно Hex Carbide Падна 2-Машина Главата Design For Употреба Во Конкретни И Тешко Ѕидани Materials Hex Месо Тело Елиминира Врти Во Сите Чекан Вежба Chucks.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат