• Неодамнешно
balikha Конференција USB Микрофон за Десктоп Компјутер и Лаптоп со 360° ги Собереш Спектар Компатибилен со Windows за YouTube, Конференциски Повик

balikha Конференција USB Микрофон за Десктоп Компјутер и Лаптоп со 360° ги Собереш Спектар Компатибилен со Windows

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Со карактеристики на висока чувствителност и активни намалување на шумот, правење на вашиот комуникација јасно и мазна.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и трајни, анти-пад и отпорни на гребнатини.Plug and play.Интелигентно компатибилен со голем број на мејнстрим видео апликација за конференции или разговор.Компактен и простор за заштеда во oblate кружни дизајн.Можете лесно може да се стави во вашиот или briefcase.Може да се прецизни и јасно ги собереш звук од 360° степен omnidirectional.Опис : - Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и трајни, анти-пад и отпорни на гребнатини. - Може да се прецизни и јасно ги собереш звук од 360° степен omnidirectional. - Со карактеристики на висока чувствителност и активни намалување на шумот, правење на вашиот комуникација јасно и мазна. - Plug and play.Интелигентно компатибилен со голем број на мејнстрим видео апликација за конференции или разговор. - Компактен и простор за заштеда во oblate кружни дизајн.Можете лесно може да се стави во вашиот или briefcase.Спецификација : - Насочен карактеристики : omnidirectional - Производ канал : dual channel - Осетливост : -40+/-3d B - Фреквенција одговор опсег : 100-16000 HZ - Максимална звучен притисок сооднос : 110db - Јачина на бучава сооднос : >60db - тип Интерфејс : USB 2.0 - Кабел должина : околу 2 метри - Школка материјал : цинк легура + метал mesh покрие Големина (дијаметар * дебелина) : 70x15mm/2.75x0.59inch Package Вклучува : 1 Парче Omnidirectional Пикап Mic1 Парче Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

- Pointing characteristics:
omnidirectional
- Product channel:
dual channel
- Sensitivity:
-40+/-3dB
- Frequency response range:
100-16000HZ
- Maximum sound pressure ratio:
110db
- Signal to noise ratio:
>60db
- Interface type:
USB 2.0
- Cable length:
about 2 meters
- Shell material:
zinc alloy + metal mesh cover
- Size (diameter * thickness):
70x15mm/2.75x0.59inch
Package Includes:
1 Piece Omnidirectional Pickup Mic :
1 Piece User Manual :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч

DEN 513.84
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

DEN 1284.96