• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Безбедно Полиран Двојно Страна Перат Помине Уметност Алатка за Салони за Убавина за Домашни

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Безбедно Полиран Двојно Страна Перат Помине Уметност Алатка за Салони за

Buyers rating:
DEN 177.36

Количина на стоки

Чувајте ги Вашите Нокти Убави : Тоа им помага да се отстрани скршени, груби рабови и фрагменти за да ги направите вашите нокти изгледаат убаво.Може да ги нив директно со вода.Преносни : нерѓосувачки челик нокти датотека е мал и лесен, лесен за носење, многу погодна за отворен патување и семејниот живот, и има широк спектар на употреба.Safe Двојно Двострано Дизајн : Овие од нерѓосувачки челик, нокти датотеки имаат двојно еднострани и удобно рачки, и ронки е доволно за да се остави ноктите со површина, која им помага на полски и сјај за нокти.Широк Спектар на Употреба : Овие салон за нокти датотеки се погодни за поднесување на ноктите, ноктите, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, и исто така погоден за домашни, козметички салони и ноктите салони.Високо Квалитетен Материјал : ноктите датотека е направен од нерѓосувачки челик, силни и издржливи, и може да се користи за долго време, погоден за мажите и жените.Функција : 1. Високо Квалитетен Материјал : ноктите датотека е направен од нерѓосувачки челик, силни и издржливи, и може да се користи за долго време, погоден за мажите и жените.2. Safe Двојно Двострано Дизајн : Овие од нерѓосувачки челик, нокти датотеки имаат двојно еднострани и удобно рачки, и ронки е доволно за да се остави ноктите со површина, која им помага на полски и сјај за нокти.3. Чувајте ги Вашите Нокти Убави : Тоа им помага да се отстрани скршени, груби рабови и фрагменти за да ги направите вашите нокти изгледаат убаво.Може да ги нив директно со вода.4. Преносни : нерѓосувачки челик нокти датотека е мал и лесен, лесен за носење, многу погодна за отворен патување и семејниот живот, и има широк спектар на употреба.5. Широк Спектар на Употреба : Овие салон за нокти датотеки се погодни за поднесување на ноктите, ноктите, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, и исто така погоден за домашни, козметички салони и ноктите салони.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите File Material : Нерѓосувачки Steel Color : Сребро Пакет Листа : 1 x Нокти Датотека.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Nail File
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Package List:
1 x Nail File :

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 432.00
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76