• Неодамнешно
Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален Декорација Додатоци Пенкало Канцелариски Мате?

Пеперутки Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Стилски Декорација : Може Да Биде Поставен На Било Која Површина, На Крајот На Маса, Или Кафе На Маса, Да Се Организира Вашата Канцеларија Или Дневна Соба.Димензии : 7×3×4 Инчи,Нашата Маса Организатор Мобилен Телефон Стојат составена Од 5 Дрво, Пластични Табли, Постојат Лесен И Удобен за Да го Соберете Или Отстрани.Еколошки Материјал : Слон Молив Носител Е Направена Од Еколошки Дрво Пластични Одбор Материјали, Без Употреба На Токсични Супстанции И Мирис.Совршен Подарок : Креативна Декорација За Дневна Соба, Kids†Соба, Студија, Спална Соба, Канцеларија, Ученичкиот Дом, Забава, Итн.Креативен Подарок За Пријателите, Колегите И Најблиски.Боја : Пеперутки Слон Пен Носителот Креативни Симпатична Слон Во Облик На Пенкало, Молив Носителот Makup Држач, Четка,Голем Капацитет,Таа, Исто Така Служи Како Далечински Управувач За Носителот,Канцелариски Сад Организаторот Има Продукти Како Што Се Ножеви,Ножици, Владетели,Хартија Клипови,Staples Итн.И Тоа, Исто Така, Работи Како Шминка Четка И Носителот Дури И Колонист Тенџере,Уште Повеќе ,Ќе Може Да Се Ослободи Вашата Рака Додека Гледате Видео Со Ставање На Вашиот Телефон На Своите Багажникот, Кој Е На Телефон Застане.Покрај Сите Овие Карактеристики Како Биро Организатор, Овој Слон Пенкало, Молив Носител Е Исто Така Прекрасен Слон Статуа Оркестарот За Статистика Домот И Декорација На Одличен Подарок За Луѓе Кои Сакаат Слонови.Содржи Две Слон Во Облик На Печатени Кола И 3 Бели Табли, Мал Шрафцигер И 4 Мали Навртки, И За Инсталација Рачно.Избришете Ја Со Влажна Крпа.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 432.00