• Неодамнешно
HYDONG RGB LED позадинско осветлување Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувач, 104 Анти-ghosting Стандардни Копчиња, Поддршка Макро Поставување, Алуминиум База, Не се Лизг

HYDONG RGB LED позадинско осветлување Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувач, 104 Анти-ghosting Стандардни

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

【Механички црна прекинувачи црна прекинувачи е најсоодветен прекинувачи за играње игри, право горе и долу, нема став чувство, мали огласи, предизвика брз, силен раст, најдобар избор за игра играчи.И ќе добиете 5 поштеден Сина прекинувачи како подарок. (Сина прекинувачи : понуда на мал отпор, коишто се слушаат и јасни кликнете на звук, прецизни тактилни повратни информации.Но, очигледно став чувство). 【Макро поставување механички Тастатурата за да креирате сопствени игра макроа ЗА извршување сложени команди со Молња брзина и точност. 【Анти-ghosting технологијата 104 копчињата се 100% конфликт слободен, им овозможува на мулти-копчиња за ДА работат истовремено со голема брзина. 12 мултимедијални копчиња, и поздравниот-доказ дизајн.Направен од целосна метална материјал, со мат-заврши текстура, здрав и стабилна доволно за да го заштити од нула. 【Виножито LED позадинско осветлување виножито игри Тастатура има 19 позадинско осветлување сцени, 5 Брзина корекција, 5 светлината корекција, со 16. 8 милиони индивидуализира боја опции.Притиснете fn+ in - за ДА внесете про-гејмер режим. 【Отстранлив keycaps и широк КОМПАТИБИЛНОСТ копче капа puller.Поддршка на компјутерски систем, вклучувајќи Windows10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, итн.Првиот пат кога ќе треба да го рестартирате вашиот компјутер.Клуч : Стандард 104 копчиња.Возачот : Нема возачот е потребно.Интерфејс : USB 2.0. Тип : wired.Номинална Напон : 5 V±0.25 V. Номинална Струја : ≤320m A.Ултра-трајни копчиња тестирани 50 милиони тастатурата.Actuation Сила : 60gf +/- 5gf.Притискање на Патување : 2.0 mm +/- 0,3 mm.Клуч : Стандард 104 keys Driver : Нема возачот needed Interface : USB 2.0 Тип : wired Rated Напон : 5 V±0.25 VRated Струја : ≤320m AUltra-трајни копчиња тестирани 50 милиони keystrokes Actuation Сила : 60gf +/- 5gf Keystroke Патување : 2.0 mm +/- 0,3 mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 432.00