• Неодамнешно
Andoer USB Десктоп Кондензаторот Микрофон 360° Omnidirectional Микрофон со 2m Долг Кабел Тип-C Приклучок за Компјутерот на Видео-Конференција Онлајн Настава Игри Снимање на Виде?

Andoer USB Десктоп Кондензаторот Микрофон 360° Omnidirectional Микрофон со 2m Долг Кабел Тип-C Приклучок за

Buyers rating:
DEN 1864.80

Количина на стоки

[360°Omnidirectional Микрофон] Со висока чувствителност, може да ги собереш дури и на најмалите глас од сите насока и репродукција на оригиналниот звук јасно. [Универзален Тип-C Plug] Plug and play, без батерија, нема потреба да ја полните, компатибилен со компјутери и лаптопи, голем за видео конференција, онлајн настава, игри, интервјуа, видео снимање, итн. [Индикатор Светлото] Со микрофон го исклучите функцијата и едно-копче операција, црвено светло покажува дека микрофонот е нем, и жолто светло покажува микрофонот е да работи нормално. [3m Радиус Звук Пикап Спектар] исто Така со 2-mter-долг кабел, кои ви даваат повеќе движење слобода, совршен за мулти-лице-конференција. [Компактна Големина иновативни уникатен изглед дизајн, дури и може да биде убаво декорација на масата.Спецификации: Боја : Црна Материјал : Метал & пластични Чувствителност : -30d B±3d B Поларните Шема : Omnidirectional Отпорност : ≤2.2 kΩ Max.Звучен Притисок : 110d B S. P. L Оперативен Напон : 5 V/25m A Фреквенција Одговор : 20 Hz-20 KHz Сигнал/Шум Сооднос : 92d B ги Собереш Опсег : 3m радиус Должина на Кабел : 2m Приклучок : Тип-А/ USB2.0 Производ Големина : 7 * 7 * 1.9 cm/ 2.7 * 2.7 * 0.74 инчен Производ Тежина : 88g/ 3.1 oz Note: На компјутер покажа дека на фотографиите не е вклучена.Пакет Листа: 1 * Микрофон 1 * Чување Торбичка .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76