• Неодамнешно
Guoshang Силикони Пракса Прстите Нокти, Bendable Лажни Обука Прстите Нокти, Маникир Уметност Прст Модел Помине Уметност за Обука Алатка за Жените,Б

Guoshang Силикони Пракса Прстите Нокти, Bendable Лажни Обука Прстите Нокти, Маникир Уметност Прст Модел Помине

Buyers rating:
DEN 247.44

Количина на стоки

Материјал : Лажен Прст Модел се направени од меки силиконски материјал со одлична еластичност, убаво боја и без лош мирис.Bendable : Овој прст дизајн со вграден-во коски кои можат да бидат свиткани лесно.Може да се прилагоди на аголот на прст зглобовите како вашите потреби.Тоа е многу погодно за вас да се практикуваат помине уметност.Реална Помине Прст : Овој уред е направен за да се симулира со иста големина односот на возрасни женски рака.Текстурата на лажни рака прст е јасно видлива.Само како вистинска рака.Манекен Прст : Имаат ноктот на силиконски лажни прст, која може да биде вметната звукот на совет и во ноктот.Нема потреба да купат помине лепак повторно.Ако сакате да го помине совет цврсто, обидете се да користите лепак акрилик.Широка Примена : Ноктите пракса модел прст не е само погодна за помине уметност дизајнирање, но, исто така, одлично за тетоважа пракса и накит мало дисплеј, фаза прст реквизити, ноќта на Вештерките декорација, смешни фото снимање, итн.Опис на производот : Нокти силикони пракса прст model Product Материјал : Silicone Packing : 1 Piece Size : должината е за 3.15 инчен, грешка е за 0.39 inch Made на Силиконски со висока еластичност, цврстина и еластичност.Без лош мирис и не-токсични, животната средина-пријателски, со одлични боење и мека на допир.Оваа лажна прст е направен според големината на возрасни женски прсти.Тоа изгледа реална, и текстура се јасно видливи.За тетоважа пракса, нокти пракса, накит, прстен и другите продавница на мало дисплеј, како и дома организирани.Тоа исто така може да се користи како етапа прст реквизити, ноќта на Вештерките decors, фенси тетоважа продавница декорација, интересна слика пукаат, итн.Можете да вметнете ја помине совети во прстите,а потоа дизајн и боја помине уметност модели на ноктите совети.Погоден за почетници или квалификувани работници,лична употреба и салон употреба, добри асистенти за вас да се практикуваат помине сликарство технологија и да ги применуваат за да помине уметност сликарство екранот.Ако имате било какви проблеми со производот,ве молиме контактирајте со нас иако порака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 432.00
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи�

DEN 2133.60