• Неодамнешно
NROCF Бебе Пливаат Пелени - Прилагодлив Пливаат Пелени за Обновливи Перат Пливаат Базен Панталони Poo Leakproof

NROCF Бебе Пливаат Пелени - Прилагодлив Пливаат Пелени за Обновливи Перат Пливаат Базен Панталони Poo Leakproof

Buyers rating:
DEN 2191.20

Количина на стоки

♥ Нашите пливаат пелена е целосно прилагодлив, што значи нема потреба да купите повеќе пливаат пелени. ♥ Овие пелени се погодни од раѓање и расте со вашето бебе и деца. ♥ Половината : 22 см-32 cm/8.66"-12.6", достапна на strech максимум 60 cm/23.6". ♥ Тие имаат 3 реда на прилепува на секоја страна, што ќе ви овозможи целосно да се прилагоди на пелена да било подесување на големина.Тие, исто така, имаат 2 реда на прилепува во предниот дел, што ќе ви овозможи да се прилагоди на висината на пелена и се вклопуваат околу нозете. ♥ Нека вашето бебе да се забавуваат во базен или на плажа и се чувствуваат удобно со голем костим за капење.Ова пливаат пелена е совршен за пливаат лекции.Тоа е исто така одличен бебе туш подарок за очекува мајка. ♥ Карактеристики : - Ова пливање пелена е наменет за бебиња 0-3 години.- 100% полиестер PUL надворешниот слој, лесни и перат.- Прилагодливи прилепува може да се прилагоди на соодветна големина како што вашето бебе расте.- Постојат еластична бенд на нозете и половината да го задржи бебето пелена во близина на нозе и да се избегне overflow.- Пелени може да се употребуваат, што ќе ви помогне да заштедите пари и да се избегне отпад.- За expectant мајки, ова е исто така одлична бебе подарок.- Машина перат (30 степени), не железо, не ја собори сува.♥ Карактеристики : Материјал : Надворешното : 100% PUL.Внатрешниот : 100% Најлон Мрежа - кој ќе го фати било материи.За Возраст : Погоден за бебиња од раѓање до 3 години.Целосно се обновливи.Машина перат (30 степени), не железо, не ја собори сува.♥ Пакет Содржина : 1 PCS Бебе Пливаат Nappy.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце�

DEN 191.76
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00
DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека,

Факултативна Боја : Розова, Зелена, Сина.Направени на квалитетот најлон материјал, кој е мек и удобен за �

DEN 1442.40
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1862.40