• Неодамнешно
Suprima Прилагодливи Shelving - Мини Полица Врховниот - Црна

Suprima Прилагодливи Shelving - Мини Полица Врховниот - Црна

Buyers rating:
DEN 1363.20

Количина на стоки

Издржливи црна епоксидна заврши - Големи димензии, но сепак практични. 2 Прилагодливи Полиците да се одржи готвење материјали или електроника со простор под shelving за компактен мини фрижидери.Не се потребни алатки за собранието - Нозе може да се прилагоди за нерамна подови.Рамка минимизира прашина и им овозможува на venting за електроника.Целокупната Димензии : 52"H x 24"W x 18"Д - Полиците се Прилагодливи.Оваа прилагодливи shelving модул е дизајниран да се вклопуваат во право над вашите лични мини фрижидер, максимизирање на скапоцени простор се направени од страна на оваа суштинска точка.Две прилагодливи жица полици овозможи да изберете полица висина треба да ги зачувате вашите суштински резерви.Нашиот судија, на врховниот shelving од Dorm Co обезбедува постојано корисни здрав складирање без разлика дали тоа е во колеџ dorm соба, мал стан или деловен простор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч

DEN 513.84