• Неодамнешно
Motown Tress (J-Плетенка) - Kanekalon Плетење на Косата, во 1

Motown Tress (J-Плетенка) - Kanekalon Плетење на Косата, во 1

Buyers rating:
DEN 94.80

Количина на стоки

Боја прикажано е.Бојата ќе примите може да се разликуваат од своч прикажани се должи на вашиот монитор, осветлување и дистрибуција на боја влакна диктирани од стилот.ТЕКОВНО ИЗБРАНИОТ : Боја 1 е ЏЕТ ЦРНА.ТИП : Плетење на Косата - Kanekalon, ДОЛЖИНА : Долги, СТИЛ : Плетенка Текстура, ГОЛЕМИНА : .СУПЕР ЏАМБО KANEKALON ПЛЕТЕЊЕ НА КОСАТА.Стил е потребно.Се користи за плетење, капчиња, interlocking, ткаат и перика единици.J-ПЛЕТЕНКА од Motown Tress - СУПЕР ЏАМБО KANEKALON ПЛЕТЕЊЕ на КОСАТА.ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : Тип : Плетење на Косата - Kanekalon Length : Long Style : Плетенка Texture Size : Стил е потребно.Се користи за плетење, капчиња, interlocking, ткаат и перика единици.БОЈА ИНФОРМАЦИИ : Боја прикажано е.Бојата ќе примите може да се разликуваат од своч прикажани се должи на вашиот монитор, осветлување и дистрибуција на боја влакна диктирани од стилот.НАПОМЕНА : Овој предмет се опишува што е можно попрецизно и со голема conscientiousness на наша страна.Ние ги користиме информациите добиени од производителот.Ве молиме слободно да се поставуваат прашања пред да ги купите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1862.40
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот

Да зачувате простор : Облека ви овозможи да се откажам често се користи облека и да ги пронајдеме брзо.Мо

DEN 1456.80
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце

DEN 191.76