• Неодамнешно
1 Сребрен Тон Кабел Синџир Конектор Ѓердан 16 Плус Extender - 1.5 mm - N150

1 Сребрен Тон Кабел Синџир Конектор Ѓердан 16 Плус Extender - 1.5 mm - N150

Buyers rating:
DEN 1329.60

Количина на стоки

Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, зачувани линкови, внесете синџири и повеќе!.Бесплатен превозот - следи и осигуреникот.Види големината и други информации во описот подолу.Сребрен тон кабел конектор синџир ѓердан во цинк легура метал, совршена база за вашиот следен накит создавање!Вкупна должина : 16" или 406mm Extender синџир : 68mm Синџир дебелина : 1.5 mm Линк големина : 2mm x 1.6 mm Hummer затворач : 10мм x 6mm Скок прстен : 2.7 мм ќе добиете 1 ѓердан.Сите наши производи се води слободна и никел безбедно.Како што содржат мали делови, сите предмети се за возрасни накит/занает користење само, не се наменети за деца на возраст под 15.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 432.00
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи�

DEN 2133.60
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76