• Неодамнешно
BIBITIME Пердув Венец Коњ Ѕид Decal Индиски стил Стрелка Уметност Налепница Изреки Букви Boho циганска Шик Дух Цитати Mural,DIY 22.04 инчи x 35.43 инчи

BIBITIME Пердув Венец Коњ Ѕид Decal Индиски стил Стрелка Уметност Налепница Изреки Букви Boho циганска Шик Дух

Buyers rating:
DEN 2392.80

Количина на стоки

Материјал : Винил -Оригинални Лист Димензии : 50 см x 70 см & 19.68 инчи x 27.56 инчи.Еден Лист заврши на ѕидот големина приближно : 56 cm x 90 см & 22.04 инчи x 35.43 инчи.Употреба за сува мазна, чиста површина,а не за валкани груба насликани на ѕид.Посебни Коњ дизајн за ова е декоративни и направете ја вашата соба посебно.Тоа ќе ви даде неверојатна допре до вашиот дом за внатрешни работи.Убава коњ ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера.BIBITIME Пердув Венец Коњ Ѕид Decal Индиски стил Стрелка Уметност Налепница Изреки Букви Boho циганска Шик Дух Цитати Mural,DIY 22.04 инчи x 35.43 инчи Оригинална Состојба Димензии : 50 см x 70 см & 19.68 инчи x 27.55 инчи DIY Големина приближно : 56 cm x 90 см & 22.04 инчи x 35.43 инчи(Дефинирана големина е нормално, ве молиме главно во вид) Боја : Мулти.(Дефинирано бојата е една, ве молиме главно во вид) Материјал : ПВЦ Категорија : ѕид decal налепници (Идеален за суви, чисти и мазни површини ! ! !) Функција : Дома decal налепници,Расадник ѕид decal налепници,Деца ѕид decal налепници,Дневна соба decal налепници,Спална соба decal налепници Наменети за Употреба : ѕид оркестарот налепници , расадник ѕид налепници,Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, канцеларија, ученичкиот дом или продавница Пакет се вклучуваат : 1 X Коњ Ѕид Налепница (не се вклучат и Други Додатоци & Обично превозот времето е 7-25 работни дена ,ве молиме игнорира систем превозот време) Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8 во) разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. 3. DIY производи изгледот големината не е фиксна , може да игра неограничена креативност.Според физички побарувачката на клиентите, тоа е во состојба да ги спроведат слободни комбинација според различни поставувања.За Враќање Политика 1.Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена, за каква било причина, ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле.Ве молиме имајте во предвид дека врати превозот цената ќе биде за вас партија.Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 4-6 дена откако го доби врати објектот. 2.Ве молиме да контактирате со нас веднаш за замена или поправка,доколку ставката што сте ја примиле е неисправен.ако замена не е достапен, ве молиме да ни даде слика како доказ, ние ќе рефундирање на дека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 432.00
Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч

DEN 513.84
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76