• Неодамнешно
Cuticle Nipper - Ingrown Помине Clippers Мртвата Кожа Отстранување Режа Нерѓосувачки Челик Педикир Алатка(Розово злато)

Cuticle Nipper - Ingrown Помине Clippers Мртвата Кожа Отстранување Режа Нерѓосувачки Челик Педикир Алатка(Розово

Buyers rating:
DEN 230.16

Количина на стоки

Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА МАЛИ CUTICLE ОБЛАСТИ - Мулти-функција, може да се скрати ноктите жлебови, тешко дебели ноктите, leuconychia, итн.ПЕДИКИР МАШИНА АЛАТКА - Внатрешен сечила имаат малку празнини, совет е добро концентриран, погодно.ЛЕСЕН ЗА држење - Огледало светлина третман, непречено површина, повеќе сакаат да се одржи.ТОЧНИ се ОТСТРАНУВА -Изградена-во пролет, се чувствуваат удобно, лесно да се намали, пазарот на енергија, високо ефикасни.ИЗДРЖЛИВИ - Нерѓосувачки челик материјал производство се обезбеди максимална издржливост.Функција : 1. Мулти-функција, може да се скрати ноктите жлебови, тешко дебели ноктите, leuconychia, итн. 2. Внатрешниот сечила имаат малку празнини, совет е добро концентриран, погодно. 3. Огледало светлина третман, непречено површина, повеќе сакаат да се одржи. 4. Вграден-во пролет, се чувствуваат удобно, лесно да се намали, пазарот на енергија, високо ефикасни. 5. Нерѓосувачки челик материјал производство се обезбеди максимална издржливост.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Clipper Color : Роза Злато Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет Листа : 1 x Помине Clipper.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Nail ClipperColor
Material:
Stainless Steel 
Package List:
1 x Nail Clipper :

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16
Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч�

DEN 513.84
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи�

DEN 2133.60
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 432.00