• Неодамнешно
LIGHTINHOME Мачка Туш Завеса 60Wx72H Инчен Прекрасна Цртан филм Шарени Маче Смешно Животно Мачки Линија Симпатична Деца Девојчиња што ќе си Играат Полиестер, Водоотпорен Б?

LIGHTINHOME Мачка Туш Завеса 60Wx72H Инчен Прекрасна Цртан филм Шарени Маче Смешно Животно Мачки Линија Симпатична

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

100% Полиестер. ☆Еко-Пријателски Материјал : Изработени од 100% полиестер платно материјал.Не винил, Не PEVA.Користете напредно HD технологија на печатење, која може да биде машина за мијат без исчезнува. ☆Мерења : 72 инчи долго x 60 инчи широка.Вклучува 12 слободни пластични куки.Не лагер е потребно. ☆Уникатен Дизајн : дизајнот се комбинираат со мачка линија во крем позадина шема.Тоа го прави вашата бања полна со живот. ☆Лесно да се Инсталира : Машина за Миење и сува.Вградениот метален прстен дупки направи инсталацијата лесно (прстени вклучени). ☆По-продажбата на Услугата : не Контактирате Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.LIGHTINHOME полиестер ткаенини туш завеси може да заличи вашето бања нагоре.Тоа е добар избор дали можете да го искористите за себе или да му даде на некој како подарок. ☆Еко-Пријателски Материјал : Изработени од 100% полиестер платно материјал.Не винил, Не PEVA.Користете напредно HD технологија на печатење, која може да биде машина за мијат без исчезнува. ☆Мерења : 72 инчи долго x 60 инчи широка.Вклучува 12 слободни пластични куки.Не лагер е потребно. ☆Уникатен Дизајн : дизајнот се комбинираат со мачка линија во крем позадина шема.Тоа го прави вашата бања полна со живот. ☆Лесно да се Инсталира : Машина за Миење и сува.Вградениот метален прстен дупки направи инсталацијата лесно (прстени вклучени) ☆По-продажбата на Услугата : не Контактирате Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.Карактеристики : Боја : крем Материјал : Полиестер, Водоотпорен Материјал Големина : 60 Инчи Ширина x 72 Инчи Должина Пакување Листа : Еден туш завеса и 12 пластични куки се Обрне Внимание : 1.Машина перат во нежни режим со ладна / ниска температура на водата. 2.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика. 3.Поради разликите во pc монитор резолуции, постои мала разлика во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран визуелна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 432.00
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60